001005-000
2 HUMPHREY RD
- Parcel ID
- 001005-000
- Address
- 2 HUMPHREY RD
- Owner
- BUTTERFIELD SHARON L TRUSTEE
- Acreage
- 112.44
- Assessed Land
- $891,700
- Assessed Building
- $529,100
- Assessed Total
- $1,420,800
Sales History
No sales records loaded yet.
2 HUMPHREY RD
No sales records loaded yet.