002006-000
128 JENNEVILLE ROAD
- Parcel ID
- 002006-000
- Address
- 128 JENNEVILLE ROAD
- Owner
- WATERS NICHOLAS A & LAURA H
- Acreage
- 13.50
- Assessed Land
- $82,000
- Assessed Building
- $120,200
- Assessed Total
- $202,200
Sales History
No sales records loaded yet.
128 JENNEVILLE ROAD
No sales records loaded yet.