002048-000
290 JENNEVILLE RD
- Parcel ID
- 002048-000
- Address
- 290 JENNEVILLE RD
- Owner
- WARNER RICHARD S & NANCY S
- Acreage
- 2.37
- Assessed Land
- $152,400
- Assessed Building
- $155,200
- Assessed Total
- $307,600
Sales History
No sales records loaded yet.
290 JENNEVILLE RD
No sales records loaded yet.