003001-000
PO BOX 123
- Parcel ID
- 003001-000
- Address
- PO BOX 123
- Owner
- PATTERSON CRYSTAL
- Acreage
- 8.80
- Assessed Land
- $110,400
- Assessed Building
- $193,000
- Assessed Total
- $303,400
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 123
No sales records loaded yet.