003019-000
39 FREEMAN AVE
- Parcel ID
- 003019-000
- Address
- 39 FREEMAN AVE
- Owner
- GILMAN FRANCIS JR & LAUREL
- Acreage
- 1.00
- Assessed Land
- $41,400
- Assessed Building
- $20,600
- Assessed Total
- $62,000
Sales History
No sales records loaded yet.
39 FREEMAN AVE
No sales records loaded yet.