003027-000
PO BOX 504
- Parcel ID
- 003027-000
- Address
- PO BOX 504
- Owner
- DANA DEANA M TRUSTEE
- Acreage
- 13.53
- Assessed Land
- $114,500
- Assessed Building
- $135,000
- Assessed Total
- $249,500
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 504
No sales records loaded yet.