003032-000
2304 MONKTON RD
- Parcel ID
- 003032-000
- Address
- 2304 MONKTON RD
- Owner
- BUCK JAMES R & SANDRA
- Acreage
- 17.69
- Assessed Land
- $132,400
- Assessed Building
- $257,800
- Assessed Total
- $390,200
Sales History
No sales records loaded yet.
2304 MONKTON RD
No sales records loaded yet.