003036-000
PO BOX 311
- Parcel ID
- 003036-000
- Address
- PO BOX 311
- Owner
- RIVIEZZO FERRO JR & SANDRA
- Acreage
- 6.00
- Assessed Land
- $112,700
- Assessed Building
- $153,600
- Assessed Total
- $266,300
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 311
No sales records loaded yet.