003044-000
PO BOX 399
- Parcel ID
- 003044-000
- Address
- PO BOX 399
- Owner
- MARTIN GREGORY W
- Acreage
- 38.37
- Assessed Land
- $122,900
- Assessed Building
- $90,600
- Assessed Total
- $213,500
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 399
No sales records loaded yet.