003078-000
PO BOX 216
- Parcel ID
- 003078-000
- Address
- PO BOX 216
- Owner
- MORRIS PHYLLIS B TRUSTEE
- Acreage
- 20.50
- Assessed Land
- $160,000
- Assessed Building
- $194,500
- Assessed Total
- $354,500
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 216
No sales records loaded yet.