003106-000
64 COUNTY RD
- Parcel ID
- 003106-000
- Address
- 64 COUNTY RD
- Owner
- DAVIS CHARLES
- Acreage
- 33.56
- Assessed Land
- $161,400
- Assessed Building
- $101,300
- Assessed Total
- $262,700
Sales History
No sales records loaded yet.
64 COUNTY RD
No sales records loaded yet.