004020-000
49 DEPOT RD
- Parcel ID
- 004020-000
- Address
- 49 DEPOT RD
- Owner
- DRAKE COLLIN L & JANET A LIFE ESTATE
- Acreage
- 1.00
- Assessed Land
- $29,400
- Assessed Building
- $136,100
- Assessed Total
- $165,500
Sales History
No sales records loaded yet.
49 DEPOT RD
No sales records loaded yet.