004023-000
PO BOX 285
- Parcel ID
- 004023-000
- Address
- PO BOX 285
- Owner
- PEELER MATTHEW C
- Acreage
- 2.58
- Assessed Land
- $20,600
- Assessed Building
- $38,800
- Assessed Total
- $59,400
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 285
No sales records loaded yet.