004025-000
PO BOX 195
- Parcel ID
- 004025-000
- Address
- PO BOX 195
- Owner
- GRISWOLD CAROL L
- Acreage
- 5.20
- Assessed Land
- $70,000
- Assessed Building
- $126,600
- Assessed Total
- $196,600
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 195
No sales records loaded yet.