004043-000
PO BOX 116
- Parcel ID
- 004043-000
- Address
- PO BOX 116
- Owner
- FOOTE ROBERT S & NANCY R TRUST
- Acreage
- 33.42
- Assessed Land
- $161,100
- Assessed Building
- $337,800
- Assessed Total
- $498,900
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 116
No sales records loaded yet.