004056-000
PO BOX 218
- Parcel ID
- 004056-000
- Address
- PO BOX 218
- Owner
- DUMAS JOHN & HARRIET
- Acreage
- 1.77
- Assessed Land
- $77,000
- Assessed Building
- $209,000
- Assessed Total
- $286,000
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 218
No sales records loaded yet.