004058-000
27 MARTINSVILLE RD
- Parcel ID
- 004058-000
- Address
- 27 MARTINSVILLE RD
- Owner
- HERSCHEL ERIC R & CAITLIN E
- Acreage
- 4.00
- Assessed Land
- $70,400
- Assessed Building
- $61,200
- Assessed Total
- $131,600
Sales History
No sales records loaded yet.
27 MARTINSVILLE RD
No sales records loaded yet.