004062-000
30 US ROUTE 5
- Parcel ID
- 004062-000
- Address
- 30 US ROUTE 5
- Owner
- ACKER PROPERTIES LLC
- Acreage
- 1.00
- Assessed Land
- $115,000
- Assessed Building
- $279,700
- Assessed Total
- $394,700
Sales History
No sales records loaded yet.
30 US ROUTE 5
No sales records loaded yet.