PO BOX 162
Hartland, VT
Owner
SAUR ANDREW R
LYMAN-HATZELL GAIL
Assessed Total
$83,200
Acreage
0.15
Land
$23,000
Building
$60,200
$/Acre
$554,667
No sales records loaded yet.
0.15 acres · $554,667/acre