23 MITCHELL BROOK ROAD
Norwich, VT
Owner
MCINNIS DAVID
FENNELLY DEBORAH
Assessed Total
$141,200
Acreage
1.90
Land
$131,400
Building
$9,800
$/Acre
$74,316
No sales records loaded yet.
1.90 acres · $74,316/acre