18 OLD ORCHARD RD
Norwich, VT
Owner
WOLOSHIN STEVEN E
SCHWARTZ LISA M
Assessed Total
$1,054,500
Acreage
10.20
Land
$272,900
Building
$781,600
$/Acre
$103,382
No sales records loaded yet.
10.20 acres · $103,382/acre