04-022.000
16 BIRCH HILL LN
- Parcel ID
- 04-022.000
- Address
- 16 BIRCH HILL LN
- Owner
- THOMAS D RODMAN TRUSTEE
- Acreage
- 10.00
- Assessed Land
- $192,700
- Assessed Building
- $513,300
- Assessed Total
- $706,000
Sales History
No sales records loaded yet.
16 BIRCH HILL LN
No sales records loaded yet.