652 UPPER TURNPIKE RD
Norwich, VT
Owner
BAILEY FAMILY TRUST
Assessed Total
$536,300
Acreage
2.01
Land
$147,600
Building
$388,700
$/Acre
$266,816
No sales records loaded yet.
2.01 acres · $266,816/acre