N14020.R
5168 VT RT 14
- Parcel ID
- N14020.R
- Address
- 5168 VT RT 14
- Owner
- JONES DANIEL L & PAIGE M
- Acreage
- 1.00
- Assessed Land
- $55,000
- Assessed Building
- $158,000
- Assessed Total
- $213,000
Sales History
No sales records loaded yet.
5168 VT RT 14
No sales records loaded yet.