R01059.R
620 BEAVER MEADOW RD
- Parcel ID
- R01059.R
- Address
- 620 BEAVER MEADOW RD
- Owner
- SERVOZ BENJAMIN F
- Acreage
- 49.00
- Assessed Land
- $229,000
- Assessed Building
- $21,400
- Assessed Total
- $250,400
Sales History
No sales records loaded yet.
620 BEAVER MEADOW RD
No sales records loaded yet.