R01060.L4
90 HILLINGER LANE
- Parcel ID
- R01060.L4
- Address
- 90 HILLINGER LANE
- Owner
- SILOVICH TIMOTHY P
- Acreage
- 1.80
- Assessed Land
- $70,000
- Assessed Building
- $135,900
- Assessed Total
- $205,900
Sales History
No sales records loaded yet.
90 HILLINGER LANE
No sales records loaded yet.