R01111.R
1160 BEAVER MEADOW RD
- Parcel ID
- R01111.R
- Address
- 1160 BEAVER MEADOW RD
- Owner
- GOCSIK KAREN (LIFE ESTATE)
- Acreage
- 3.26
- Assessed Land
- $91,300
- Assessed Building
- $162,500
- Assessed Total
- $253,800
Sales History
No sales records loaded yet.
1160 BEAVER MEADOW RD
No sales records loaded yet.