R01272.R3
C/O RYAN LLC-PTS
- Parcel ID
- R01272.R3
- Address
- C/O RYAN LLC-PTS
- Owner
- VERTICAL BRIDGE TOWERS LLC
- Acreage
- 10.30
- Assessed Land
- $100,100
- Assessed Building
- $2,800
- Assessed Total
- $102,900
Sales History
No sales records loaded yet.
C/O RYAN LLC-PTS
No sales records loaded yet.