R01288.R3
174 LOWELL ST
- Parcel ID
- R01288.R3
- Address
- 174 LOWELL ST
- Owner
- PHELAN FAMILY TRUST
- Acreage
- 47.00
- Assessed Land
- $81,200
- Assessed Building
- $19,400
- Assessed Total
- $100,600
Sales History
No sales records loaded yet.
174 LOWELL ST
No sales records loaded yet.