R01288.R5
123 STOUGHTON ST
- Parcel ID
- R01288.R5
- Address
- 123 STOUGHTON ST
- Owner
- WATKINS JENNIFER
- Acreage
- 8.00
- Assessed Land
- $46,500
- Assessed Building
- $1,100
- Assessed Total
- $47,600
Sales History
No sales records loaded yet.
123 STOUGHTON ST
No sales records loaded yet.