R01319.R
3282 BEAVER MEADOW RD
- Parcel ID
- R01319.R
- Address
- 3282 BEAVER MEADOW RD
- Owner
- 3282 BEAVER MEADOW RD LLC
- Acreage
- 3.50
- Assessed Land
- $92,500
- Assessed Building
- $114,200
- Assessed Total
- $206,700
Sales History
No sales records loaded yet.
3282 BEAVER MEADOW RD
No sales records loaded yet.