R01547.L
PO BOX 236
- Parcel ID
- R01547.L
- Address
- PO BOX 236
- Owner
- OWENS REBECCA JANE
- Acreage
- 67.30
- Assessed Land
- $190,600
- Assessed Building
- $209,000
- Assessed Total
- $399,600
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 236
No sales records loaded yet.