R01835.L
355 DYER RD
- Parcel ID
- R01835.L
- Address
- 355 DYER RD
- Owner
- BOLES MICHAEL & VALERIE
- Acreage
- 11.13
- Assessed Land
- $105,900
- Assessed Building
- $145,900
- Assessed Total
- $251,800
Sales History
No sales records loaded yet.
355 DYER RD
No sales records loaded yet.