R02033.R4
188 JOHNSON'S WAY
- Parcel ID
- R02033.R4
- Address
- 188 JOHNSON'S WAY
- Owner
- POTTER NICHOLAS C
- Acreage
- 2.30
- Assessed Land
- $46,500
- Assessed Building
- $181,900
- Assessed Total
- $228,400
Sales History
No sales records loaded yet.
188 JOHNSON'S WAY
No sales records loaded yet.