R02073.R1
140 OGDEN LN
- Parcel ID
- R02073.R1
- Address
- 140 OGDEN LN
- Owner
- EDDY WENDY J
- Acreage
- 7.60
- Assessed Land
- $37,000
- Assessed Building
- $11,100
- Assessed Total
- $48,100
Sales History
No sales records loaded yet.
140 OGDEN LN
No sales records loaded yet.