R02312.R
319 BROOK RD (STRAFFORD)
- Parcel ID
- R02312.R
- Address
- 319 BROOK RD (STRAFFORD)
- Owner
- ROMANO ANTHONY
- Acreage
- 0.40
- Assessed Land
- $25,100
- Assessed Building
- $38,600
- Assessed Total
- $63,700
Sales History
No sales records loaded yet.
319 BROOK RD (STRAFFORD)
No sales records loaded yet.