01.209
209 VT ROUTE 132
- Parcel ID
- 01.209
- Address
- 209 VT ROUTE 132
- Owner
- FINN ROSALIND E
- Acreage
- 0.25
- Assessed Land
- $42,800
- Assessed Building
- $105,300
- Assessed Total
- $148,100
Sales History
No sales records loaded yet.
209 VT ROUTE 132
No sales records loaded yet.