01.216
PO BOX 265
- Parcel ID
- 01.216
- Address
- PO BOX 265
- Owner
- COBURNS GENERAL STORE
- Acreage
- 0.75
- Assessed Land
- $136,500
- Assessed Building
- $257,400
- Assessed Total
- $393,900
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 265
No sales records loaded yet.