Strafford, VT
01.224
PO BOX 61
01.224
PO BOX 61
Parcel ID
01.224
Address
PO BOX 61
Owner
GORTNER III ROSS
Acreage
0.75
Assessed Land
$95,600
Assessed Building
$225,100
Assessed Total
$320,700
Sales History
No sales records loaded yet.