Strafford, VT
01.246
PO BOX 11
01.246
PO BOX 11
Parcel ID
01.246
Address
PO BOX 11
Owner
CLAFFEY KERAN JAMES
Acreage
0.33
Assessed Land
$92,600
Assessed Building
$103,100
Assessed Total
$195,700
Sales History
No sales records loaded yet.