Strafford, VT
02.081
PO BOX 21
02.081
PO BOX 21
Parcel ID
02.081
Address
PO BOX 21
Owner
GROUGAN NICHOLAS
Acreage
5.65
Assessed Land
$88,400
Assessed Building
$111,300
Assessed Total
$199,700
Sales History
No sales records loaded yet.