02.188
188 JUSTIN MORRILL HIGHWAY
- Parcel ID
- 02.188
- Address
- 188 JUSTIN MORRILL HIGHWAY
- Owner
- BROWN TRUST JENNIFER
- Acreage
- 30.20
- Assessed Land
- $163,900
- Assessed Building
- $250,100
- Assessed Total
- $414,000
Sales History
No sales records loaded yet.
188 JUSTIN MORRILL HIGHWAY
No sales records loaded yet.