Strafford, VT
02.219
PO BOX 43
02.219
PO BOX 43
Parcel ID
02.219
Address
PO BOX 43
Owner
CONNER JONATHAN
Acreage
0.50
Assessed Land
$112,500
Assessed Building
$197,700
Assessed Total
$310,200
Sales History
No sales records loaded yet.