02.221
PO BOX 94
- Parcel ID
- 02.221
- Address
- PO BOX 94
- Owner
- RUTZ REV FAM TRUST LORENZ M & SHARI L
- Acreage
- 1.78
- Assessed Land
- $163,100
- Assessed Building
- $137,700
- Assessed Total
- $300,800
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 94
No sales records loaded yet.