02.228
228 JUSTIN MORRILL HWY
- Parcel ID
- 02.228
- Address
- 228 JUSTIN MORRILL HWY
- Owner
- ALSUP MONICA R
- Acreage
- 0.25
- Assessed Land
- $106,900
- Assessed Building
- $151,700
- Assessed Total
- $258,600
Sales History
No sales records loaded yet.
228 JUSTIN MORRILL HWY
No sales records loaded yet.