03.246
3276 MILLER POND RD
- Parcel ID
- 03.246
- Address
- 3276 MILLER POND RD
- Owner
- HODGE MATTHEW R
- Acreage
- 4.75
- Assessed Land
- $95,300
- Assessed Building
- $78,800
- Assessed Total
- $174,100
Sales History
No sales records loaded yet.
3276 MILLER POND RD
No sales records loaded yet.