03.320
3988 MILLER POND RD
- Parcel ID
- 03.320
- Address
- 3988 MILLER POND RD
- Owner
- TRAENDLY ALETTA ENHANCED LIFE ESTATE
- Acreage
- 27.00
- Assessed Land
- $140,200
- Assessed Building
- $170,400
- Assessed Total
- $310,600
Sales History
No sales records loaded yet.
3988 MILLER POND RD
No sales records loaded yet.