Strafford, VT
04.170
PO BOX 253
04.170
PO BOX 253
Parcel ID
04.170
Address
PO BOX 253
Owner
MACPHAIL NEAL D
Acreage
1.00
Assessed Land
$48,000
Assessed Building
$97,700
Assessed Total
$145,700
Sales History
No sales records loaded yet.