0P0004.07
202 SILVER STREET
- Parcel ID
- 0P0004.07
- Address
- 202 SILVER STREET
- Owner
- TARBELL JOHN W
- Acreage
- 1.09
- Assessed Land
- $467,140
- Assessed Building
- $163,280
- Assessed Total
- $630,420
Sales History
No sales records loaded yet.
202 SILVER STREET
No sales records loaded yet.