22 PATSY LANE
Thetford, VT
Owner
DESMEULES EMILY A
STROUGH CALEB J
Assessed Total
$328,750
Acreage
8.78
Land
$103,370
Building
$225,380
$/Acre
$37,443
No sales records loaded yet.
8.78 acres · $37,443/acre